Kézilabda

Az ijúsági bajnokság 7. helyén zárt a BKSE csapata

• december 6, 2021
  • 2 perc elolvasni

Két győzelem, az ifjúsági bajnokság utolsó két fordulójában. A 7. helyen zártunk.

2021.12.02. Gyál Ifi

Nagyon vártuk ezt a mérkőzést, hiszen a bajnokság végén, a tabellán előttünk álló Tempo KSE csapatát fogadtuk. A lányok bizonyítani akartak maguknak, és egymásnak is! Az első félidő nehezen indult, 5-6 gólos előnyre tett szert ellenfelünk, de  a teljesítményünk hullámzó volt. Nagyon szép megoldásokat láttunk a támadásainkban, de sajnos a védekezésben többször elcsúsztunk, nem beszéltünk eleget, így a beállós játékukat, nem tudtuk lekezelni. A szünetben rendeztük sorainkat, szerettük volna megnyerni a mérkőzést. A második félidő 9.percétől, egy 6-0-ás szakasszal megfordítottuk a mérkőzést. Innentől pedig, szárnyalt a csapat. Rengeteg gyors gólt tudtunk szerezni, felkeményedett a védekezésünk, és a kapuban, Rumpler Zsófi is remekelt a második félidőben. Emellett az is említésre méltó, hogy az összes, (7!) hetest sikerült gólra váltanunk.

Ez igazi öröm játék volt! Jó volt nézni is!

Végeredmény: 43-35. Gyál BKSE- Tempo KSE

Góllövők: Bárdosi Szonja-1, Bocskai Blanka-9, Jordán Emese-3, Kaizer Bettina-14, Orsós Kíra-5, Pothorszki Anna-6, Szabó Tamara-5

2021.12.04. Bugyi/ KSA ifi

A tabella végén álló KSA csapatához utaztunk az utolsó mérkőzésünkre ebben a félévben. Sajnos megnehezítettük a dolgunkat, rengeteg helyzetet, ziccert kihagytunk, de végig vezetve, egy küzdelmes mérkőzést játszottunk. Nehéz volt a ritmusváltás, az ellenfél lassította a játékunkat, de a két pont megszerzéséhez gratulálok a lányoknak.

Most egy nagyobb pihenő vár ránk, ezért igyekszünk a hiányosságokra fókuszálni, és dolgozunk tovább!

Végeredmény: 22-27 KSA-Gyáli BKSE

Góllövők: Bocskai Blanka-2, Egri Borbála-1, Jordán Emese-1, Kaizer Bettina-5, Menczer Gréta-2, Orbán Krisztina-3, Orsós Kíra-6, Szabó Tamara-7