Beszámoló – labdarúgás U16

• október 28, 2021
  • 2 perc elolvasni

Szerdán az U16-os csapatunk Vecsésre látogatott.

Nagyon vártuk ezt a mérkőzést, mert az alapszakaszban is nagyon jó meccset játszottunk velük.

A meccs kezdete után hamar meg is szereztük a vezetést. Török Gábor egy mélységi labdát kihasználva a kapuba lőtte a labdát.(0-1)

Ez után Baráth Levente következett egy gyönyörű szép góllal, (0-2) majd nem sokkal később ismét betalált, (0-3) így aránylag hamar bebiztosítottuk magunkat. Csapatunk az első félidő második felét elég lazára vette, így be is szorultunk, de gólt nem kaptunk.

A második félidőben a Vecsésiek folytatták a támadást, de a gólt mi szereztük, egy szép kontrából Jónás Béla volt eredményes(0-4). Itt új erőre kaptunk és elkezdtünk támadni.

Barath Levente kiharcolt nekünk egy 11-est, amit Török Gábor idén negyedszer váltott gólra.(0-5)

A játékvezető már majdnem lefújta a mérkőzést amikor Jakab Máté elfutott a  pálya szélén egy labdával az alapvonalig, ahol jött egy védő, aki fel is buktatta, de Máté ezzel nem foglalkozott, és földön fekve is be passzolta azt a labdát, amit Jónás Béla köszönt is, egy kis csel után ismét a kapuba lőtt.(0-6)

A fiúk szépen harcoltak, aminek meg is lett az eredménye hisz a tabella legtetején várhatják a következő mérkőzést.