BKSE Hírek

• június 1, 2022
  • 4 perc elolvasni
BKSE Hírek

Hétvégén labdarúgó bajnokokat avattunk, kézilabdásainknak és kosarasainknak befejeződött az idei szezon. Még van miért izgulni, de lássuk mi történt az elmúlt héten:

Kézilabda

A hétvégével befejeződött minden korosztályban a bajnoki szezon. U10-es lányok és fiúk nagyon jól szerepeltek, ebben a korosztályban végeredményt nem hirdetnek. U12-es lányok utolsó mérkőzésükön szépen, egymásért küzdve játszottak, míg a fiúk Dabas és Csepel ellen tudásuk legjavát nyújtották. U14-es lány csapatunk az első helyezett Mizse KC-tól kikapott, de Inárcs-Örkény csapatát sikerül megverni. U14-es fiú csapatunk területi felsőházba jutott, ahol a 6. helyet szerezték.

Labdarúgás

U11

A tavaszi szezon utolsó Bozsik tornáján vettünk részt szombaton a Zodony utcában az ESMTK

sporttelepén.  Délelőtt és délután egy-egy csapattal képviseltük a Gyáli BKSE-t.

Délelőtt:

Első meccsünket Gloriett 1 csapatával játszottuk. Nagy volt a küzdelem, de igazságos döntetlen

született.

A második mérkőzést Vecsés csapatával vívtuk, 5:4 lett a mi javunkra.

Harmadik találkozót Üllő csapatával játszottuk 1:5 lett a vége Üllő csapatának.

Negyedik találkozó Gloriett 3- Gyáli Bkse 5:1 lett.

Délután:

Első meccset a PSK csapatával játszottuk, helyenként tetszetős játékot mutatva 3:1 -re győztünk.

Második meccset Kastélydomb csapatával vívtuk, nagyon élvezetes jó iramú találkozót játszottunk.

Szépen felépített akciók, nagy 1-1 elleni csaták jellemezték a találkozót, a vége 4:1 lett a mi javunkra.

A Harmadik találkozót a Carvalho 2 csapatával játszottuk. Ilyenkor már érződött a fáradtság. A

befejezések nem sikerültek, a védelem nem tudott mindig megfelelően reagálni.

A találkozó vége 3:1 lett az ellenfélnek.

A sorozatban negyedik meccsünket a Gloriett 3 csapatával vívtuk, akik nagyon tetszetős, kulturált labdarúgást játszottak. Utolsónak kaptuk a legnehezebb ellenfelet, 0:6 lett az eredmény.

U13 – Bajnok csapat

Lejátszotta a Gyáli BKSE U13-as csapata a szezon utolsó bajnoki mérkőzését. Az Ecser csapatát fogadtuk és méltóképpen búcsúztunk az egész szezontól.

Az utolsó mérkőzés eredményétől függetlenül bajnokként vártuk a vendégeket. Igazi foci idő és rengeteg szülő, szurkoló és az utánpótlás több csapatából sok játékos jött ki a mérkőzésre, hogy együtt ünnepeljünk.

A szokásunkhoz híven remekül kezdtünk, hiszen hamar 2 gólos előnyt szereztünk. És aztán ilyenkor ahogy lenni szokott, belealudtunk a mérkőzés második negyedében. A harmadik negyedben újabb gólokat szerezve 5 góllal vezettünk.

Tehát két ellentétes félidőt játszottunk, de jövőre az lesz az egyik cél, hogy a mérkőzés egész részében tudjuk játszani a mi játékunkat, azt, amit tudunk, mert akkor még sikeresebbek lehetünk.

Öregfiúk

Az Öregfiúk csapata a Palota SE elleni utolsó mérkőzésén döntetlent játszott. A mérkőzésre már tét nélkül került sor, hiszen ekkorra már kiderült, hogy a csapat a bajnokságban 3. helyezést ért el.

Kosárlabda

Vasárnap elérkezett kosarasaink utolsó fellépése a Kőbányai Kenguru kupán.

Csapatunk 2 mérkőzést játszott. Az első mérkőzésen a Keresztury Darazsakkal küzdhettünk meg, ahol bár álmosan játszott a csapat, ennek ellenére sikerült nyernünk 36:23 arányban.

A második mérkőzésen már összeszedettebbek voltunk, de sajnos az ellenfél legjobb fizikumú játékosát nem tudtuk tartani. Kikaptunk 53:26 arányban.

A tornát 4 győzelem mellett 4 vereséggel zártuk, így a középmezőnyben végeztük.

Nem maradt más, mint felkészülni a következő szezonra, mind a régi mind az új Lovagokkal, Amazonokkal, Apródokkal!

Gratulálunk Mindenkinek! Hajrá Gyáli BKSE!