Hatalmas küzdelem a serdülő bajnokság heti fordulójában

• április 7, 2022
  • 2 perc elolvasni

Gyáli BKSE Leány serdülő

04.02.  17:00   Veresegyház

A közvetlenül előttünk, második helyen álló Veresegyház csapatához utaztunk szombaton. Kiélezett küzdelemre számítottunk, hiszen az előző félévben, döntetlent játszottunk velük itthon.
Végig fej-fej mellett haladva, hol vezetve, hol hátrányban, egy igazán izgalmas mérkőzést játszottunk.
A lányok hozzáállásával nem volt probléma, mindenki nyerni akart, és az utolsó percig küzdött. Nagyon agresszívan védekeztünk, amit a játékvezetők sem tudtak a helyén kezelni, így 9-10 db 2 perces kiállítással, és egy piros lappal nehezítették meg a dolgunkat. Ilyenkor akár 2-3 gólos hátrányból is vissza tudtunk jönni a mérkőzésbe, sőt, többször a vezetést is átvettük. A hajrában, mi kettővel többet hibáztunk, így alul maradtunk a Veresegyház csapatával szemben. Mindenki csalódott volt, mert bármilyen más eredmény is születhetett volna. Az ilyen mérkőzésekért érdemes kézilabdázni.

Végeredmény: Veresegyház- Gyáli BKSE   22-20

Góllövők: Bárdosi Szonja-1, Bocskai Blanka-2, Egri Borbála-1, Orsós Kíra-6, Pothorszki Anna-6, László Boglárka-4