Kézilabda

Beszámoló – kézilabda LU12 (2010-2011)

• október 18, 2021
  • 1 perc elolvasni

Az első mérkőzést Inárcs-Örkény csapata ellen játszottuk. Az első 10 percben ügyes játékkal vezettük, majd a sor csere után megtorpant a játék. Az ellenfél átvette a vezetést, védekezésben sorozatban elvesztettük az 1:1 elleni küzdelmeket, lemaradtunk, későn reagáltunk a támadókra. A második félidőben néhányan feladták a küzdelmet. Jó teljesítményt a Vörös Jázmin nyújtott. A védései nélkül még nagyobb arányú vereséget szenvedtünk volna. A védekezésben kell fejlődni, mert lemaradtunk a támadókról. Támadásban a lövések pontatlansága miatt ismét az ellenfél kapusa volt a győztes.