Beszámoló – labdarúgás U16

• november 17, 2021
  • 3 perc elolvasni

A hétvégén U16-os csapatunk Kerepesre látogatott.

Fontos mérkőzés volt, hiszen tudtuk, hogy ha megnyerjük ezt a meccset akkor miénk az első hely végleg.

A bemelegítésnél láttam, hogy a srácok egy kicsit elbízták magukat és az ellenfél elég ügyesen dekázgatott, úgyhogy próbáltam egy kicsit rá ijeszteni a srácokra.

Elég jól sikerült mert utána egyből komolyan vették és a mérkőzés 5. percében meg is szereztük az első gólt Török Gábor által. 0-1

Ezután megint nem telt el sok és egy elrontott kapuskirúgás után Baráth Levente egy hatalmas 30 méteres lövéssel megszerezte a 2. gólunkat. 0-2

A következő gólra várnunk kellett egy kicsit, de a begyakorolt szöglet variáció meghozta gyümölcsét és Jakab Máté egy gyönyörű fejessel megszerezte a 3. gólunkat. 0-3

Itt a srácok újra bele nyugodtak egy kicsit az eredménybe, úgyhogy várnunk kellett egy kicsit, de egy szép passzjáték után Tirpàk Péter is betalált a kapuba. 0-4

Így végződött az első félidő.

A második félidő elején Tirpák Péter megszerezte a 2.gólját is a mérkőzésen így az állás már 0-5 volt.

Nem telt el sok idő és Balogh Dávid megszerezte élete első gólját, de nem is akár hogyan egy vissza felé csorgó labdát kapásból a felső sarokba bombázott. 0-6

Ezután volt egy kis szerencsénk is hisz egy a kapus kezéből kiesett labdát Jakab Máté újra a hálóba juttatott. 0-7

Majd középkezdés után nem sokkal egy szögletből kicsorgó labdát Jakab Máté ismét a hálóba lőtt így mesterhármast szerzett 0-8

Végezetül Baráth Levente ballal előtte a hosszút és beállította a végeredményt, ami nem más mint 0-9 nekünk!

Így hacsak nem kapunk 15 gólt az utolsó mérkőzésünkön (amit garantálok, hogy nem fogunk) csoport elsők lettünk!

Gratulálok a srácoknak a teljesítményükhöz főleg, hogy a fél csapatnak az első bajnoki idénye volt.

Fegyelmezetten kitartóan végig harcolták a bajnokságot, és meg is lett a gyümölcse!