Kézilabda

Második tavaszi fordulóját,ismételten idegenben vívta meg Fiú ifjúsági csapatunk

• február 28, 2022
  • 2 perc elolvasni

Kartalra látogattunk, ahol a Domony ellen próbáltuk megszerezni első idegenbeli győzelmünket.

Tudtuk, hogy nem lesz könnyű, mint minden meccsen, komoly fizikai különbségek elé néztünk.

Az első félidő feléig tudtuk tartani a lépést, majd jött egy hosszabb 8-10 perces gólcsend. Rengeteg technikai hibát követtünk el, és a helyzet kihasználásunk is gyengére sikeredett.

Védekezésben rendben voltunk, azonban a kapuban sajnos nem sikerült maradandót alkotni.

Az egész mérkőzés alatt érvényesült a hazai csapat akarata, rengeteg energiát használva vissza tudtunk egy gólra kapaszkodni, ott viszont már ismét sok hibát vétettünk, és elfogytunk fejben. A vége egy nagy arányú vereség lett, igaz az utolsó 10 percben csak a fiataljaink voltak a pályán, hiszen nekik is bele kell erősödni ebbe az osztályba.

Legközelebb ismét idegenbe utazunk, a veretlen Gyömrő ellen próbálunk pontot/pontokat szerezni.

Pocsai Rajmund: „Semmi baj ha el veszítünk egy nehéz mérkőzést. Azzal nincs bajom, ha meghalunk a pályán és megteszünk mindent! Alázat nélkül, fegyelmezetlen játékkal, esélyünk sem lesz senki ellen!”

Domony kse-Gyáli Bkse 36-25