Sikeres hét a serdülő/ifi lány csapatainknál

• április 11, 2022
  • 2 perc elolvasni

2022.04.07. Gyál Serdülő  17:45

Sokszor belealudtunk a mérkőzésbe, de végig vezetve, magabiztosan hoztuk a két pontot. Védekezésben nem tudtunk a kellő hőfokon égni, ami több hibát is eredményezett, de a támadásainkban mindig sikerült ritmust váltani, és rengeteg gyors gólt szerezni.

Végeredmény: Gyáli BKSE- Domony KSE   31-20

Góllövők: Bárdosi Szonja-2, Egri Borbála-1, Icsó Jázmin-1, László Boglárka-5, Oláh Liza-2, Orsós Kíra-15, Pothorszki Anna-4, Szabó Brigitta-1

2022.04.10. Gyál IFI   18:00

Magabiztosan, óriási lendülettel kezdtük a mérkőzést, aminek eredményeként, már az első félidő felénél 8-9 gólos előnyre tettünk szert. A második játékrész elején azonban, sokszor fegyelmezetlenül játszottunk, megszámlálhatatlan helyzetet kihagytunk, illetve a védekezésben is elmaradtak a faultok, ütközések, így a 43. percben sikerült kiegyenlíteni az ellenfélnek. Az időkérést követően, rendeztük sorainkat, visszazökkentünk a mérkőzésbe, és egy 4-0 szakaszt követően, újra a saját játékunkat tudtuk játszani. Megnehezítettük a saját dolgunkat, de végül bezsebeltük a két pontot.

Végeredmény: Gyáli BKSE- ASE    34-25

Góllövők: Bárdosi Szonja-1, Bocskai Blanka-1, Kaizer Bettina-8, László Boglárka-1, Menczer Gréta-3, Orsós Kíra-10, Pothorszki Anna-9, Szabó Tamara-1