BKSE hírek

• április 25, 2024
  • 7 perc elolvasni
BKSE hírek

Mazsoretteseink a twirling versenysorozat végéhez értek és nagyon szép eredménnyel zártak. Edzőink eheti beszámolói alább.

Kézilabda

LU13

9:55 Gyál-Siófok= 19:21 /10:11/

12:40 Gyál-Emericus= 22:22 /11:10/

Az első mérkőzésen nagyot küzdöttünk, a rossz időszakban, erőtlen védekezés miatt 4-5 gólos hátrányba kerültünk. Nagy hajrával feljöttünk, -2 különbségből nem tudtunk már faragni.

A hazai Emericus ellen szívósan tapadtunk, hajtottunk, azonban a végén a döntetlent csikartuk ki.

A csapategység kiváló volt, a védekezés közepes, a támadójáték jó, csak az a bibi, hogy az első meccsen 4 büntetőt hibáztunk el, nem kell matematikus diploma, hogy ha azok bemennek, mennyi az eredmény… Remélem győzünk még Együtt a következő mérkőzéseken, így is büszke vagyok a Csapatra: Vitus Márti, Tircsi Janka, Fekete Anna, Faragó Ami, Rácz Bogi, Papp Lotti, Szabó Hanga, Varga Lili, Zsámár Dorka, Alföldi Mia, Szentesi Zoé, Csernák Vivi.

FU13

Vasárnap Ceglédre utaztunk 13 játékossal, ahol a Dabas, majd a Ráckeve csapatával találkoztunk.

Az első mérkőzésen a Dabas ellen sok technikai hibával (főként a második játékrészben) játszottunk.

GYÁL – DABAS 16:26 (9:12)

A következő meccsen a Ráckeve ellen kicsit jobb védekezéssel dolgoztunk (főként a

második félidőben). Az eladott labdák és a pontatlan lövések száma is kevesebb volt.

GYÁL – RÁCKEVE 15:22 (13:7)

Férfi felnőtt

A hétvégi Érd elleni felnőtt rájátszáson nagyon szoros, de sajnos sok hibával lejátszott mérkőzést játszottunk. Viszont a visszavágón megpróbáljuk ledolgozni minimális hátrányunkat. A súlyos sérülést szenvedő Fekete Attilának gyors gyógyulást kívánunk.

Gyáli BKSE-Érd 33-35

Női felnőtt

Veresegyház VSK- Gyáli BKSE 26-41

Megint egy lépéssel közelebb kerültünk a célunkhoz.

Mindenki hozzátett a győzelemhez, igazi csapatmunka volt.

Labdarúgás

U11

Szombaton Bozsik tornán vettünk részt, délelőtt a kezdő csoportban.

Erre a Bozsikra négy U9-es játékos velünk tartott, mert az edzőmeccsen ellenünk mutatott teljesítményük alapján kiérdemelték.

A srácok tették a dolgukat, küzdöttek hajtottak. A napi mérleg 2 vereség, 1 győzelem és egy döntetlen lett.

Helyenként szép dolgokat láthattnuk.

Szatmári István mutatott teljesítményéért elismerő oklevélben részesült.

A Haladó csoport délután vett részt. Csütörtökön edzést követően jelöltük ki a játékosokat, akik részt vesznek a tornán.

Pénteken kiderült, hogy egy játékosnak lejárt az orvosi engedélye, szombat reggelre négy játékos mondta le a részvételt.

Ez már fájó pont volt. Nyolc játékossal vettük fel a küzdelmet (4×20 perc folyamatosan), rögtön az első percekben egy játékos megsérült.

Becsülettel küzdöttek. Mi büszkék vagyunk rájuk, mert eljöttek ,részt vettek a tornán.

Oklevélben részesült: Hajdú Richárd (kapus)

U16

U16-os csapatunk múlt hétvégén Szigetszentmiklósra látogatott. A két 100%-os csapat találkozóján a házigazda csapat magabiztosan tartotta otthon a 3 pontot.

A mieink 30 percig tartották magukat, addig nekünk volt 2 lehetőségünk a gólszerzésre, de aztán egy szögletnél elaludtunk, amit könyörtelenül kihasznált az ellenfél, majd gyorsan kaptunk még egy gólt, aztán csak futottunk az eredmény után. Ellenfelünk jól kontrázott, így sima 6-0-ás vereség lett a vége.

MKFC-GYÁLI BKSE 6-0 (3-0)

Most hétvégén Tököl csapata volt a vendégünk.

A 30. percig nem született gól, utána gyors 2 gólt is szereztünk, az előnyt nem tudtuk megtartani, ellenfelünk megfordította az eredményt amire még volt válaszunk, de sajnos a középpályánk és a védelmünk ismét átjáróház volt. Ezen még sokat kell dolgozni, hogy türelmesen a labdát megbecsülve, fegyelmezett játékot tudjunk nyújtani 90 percen keresztül.

GYÁLI BKSE – Tököl VSK 3-6 (2-1)

Gól: Csepeli Bendegúz 2, Fancsali Tóni

Öregfiúk

Hétfő esti ötössel maradtunk a harmadik helyen

Tegnap este a rájátszás harmadik fordulójában a Flotta volt a vendégünk.

Csapatunk már a meccset megelőzően üzent a kórházban lévő, s tegnap műtéten áteső házi gólkirályunknak, Magyari Gábornak, akinek innen is mielőbbi felépülést kívánunk, és azt, hogy újra köztünk legyen. (Az ötletet és a megvalósítást is köszönjük, Imre Sólyom)

Kezdeti puhatolózás után egy szabadrúgásból szereztünk vezetést, ám a lilák szinte azonnal egalizáltak. Az első félidő második felében még kétszer betaláltunk, majd Balázs Viczina lépett ki ziccerben, akit utolsó emberként gázolt el a vendégek védője.

A Flotta a kiállítás után is küzdött, de ezen az estén nem volt egy súlycsoportban a két csapat. Védelmünk az egy kapott gól ellenére hibátlanul zárt, Géza Guttyán leradírozta a pályáról a vendégek klasszisát, Zsolt Szatmári nagyszerűen szűrte meg a támadásokat, Farkas Lajos pedig csodásan tartotta meg a felé érkező labdákat.

Véget ért a Magyar Twirling Szövetség idei versenysorozata

Április 20-án Dabason rendezték meg a Magyar Twirling Kupa III. fordulóját és a Magyar Twirling Bajnokság Döntőjét.

Versenyzőink az alábbi csodás eredményeket érték el:

Golyha Nikolett- 1. helyezés, Dance Twirl Junior szóló kategória

Jász Tamara- 2.helyezés, Dance Twirl Senior szóló kategória

Értékes Anna Klaudia – 3.helyezés, Dance Twirl Senior szóló kategória

Golyha Nikolett – Jász Tamara- 1. helyezés, Dance Twirl Pair Senior kategória

Dance Twirl Junior team kategória: 2. helyezés

Csapattagok: Balog Rebeka, Hefkó Adrienn, Értékes Anna Klaudia, Jász Tamara, Golyha Nikolett.

Pápai Maja -1.helyezés, C szint Solo 1 bot Senior kategória

Varga Ágnes – 4.helyezés, B szint Solo 1 bot Senior kategória

Gratulálunk! Nagyon büszkék vagyunk mindenkire, nagyon szép szezont zártunk az idei twirling versenyévadban!